Ta strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś OK!

KAŻDY PREZES POTRZEBUJE COACHA?

 

biznes coaching, coaching dla prezesa wroclaw, coaching dla dyrektora wroclaw

Trudno o bardziej prestiżową i zarazem wymagającą pracę niż dzierżenie steru dużej firmy. Jednak trudno nie zauważyć, że do tej pory wiele pokoleń właścicieli i dyrektorów zarządzających radziło sobie samodzielnie, bez wsparcia ze strony osobistego coacha czy mentora. Czyżby tak wiele zmieniło się w biznesie w ciągu ostatnich lat?

 

Ray Williams na łamach „Psychology Today” twierdzi, że tak, i uzasadnia swój pogląd następująco: nigdy jeszcze szefowie nie działali pod tak ogromną presją, w sytuacji rynku zmieniającego się jak w kalejdoskopie pod wpływem nowych technologii i środków komunikacji, pod czujną kontrolą banków, prawników, czasem także opinii publicznej.

 

Przedstawiciele kadry kierowniczej, którzy mierzą się z tym wszystkim sami, często doświadczają wypalenia zawodowego, podejmują nietrafne decyzje lub powstrzymują się od podejmowania ich. Według statysty 30% prezesów 500 największych spółek świata, nie zagrzewa miejsca na swoim fotelu dłużej niż 3 lata. Obecnie prezesura trwa średnio 7,6 roku, podczas gdy w 1995 było to 9,5 roku. Okazuje się, że nie chodzi o wiedzę, doświadczenie czy kompetencje. Decydującym czynnikiem są cechy charakteru i styl zarządzania.

 

 magazyn Coaching nr 4/2015 (31)

 

coaching dla managera wroclaw, coaching kadry zarzadzajacej wroclaw Kompetencje współczesnego menedżera opierają się przede wszystkim na umiejętnościach pracy z ludźmi. Do tego potrzebna jest wiedza z zakresu komunikacji, procesów grupowych, motywacji, wyciągania potencjału. Dlatego osoby zarządzające tak często korzystają z usług biznes coachingu lub korporacyjnego coachingu.

Aby wydobyć z ludzi to co w nich najlepsze, musimy wierzyć, że to w nich istnieje. Dobrze prowadzony Coaching uwalnia ludzki potencjał dla maksymalizowania efektów.

 (foto)

Anna Drabek
akredytowany coach ACC z doświadczeniem menadżera, szkoleniowiec

Doświadczenie w biznesie:

coach wrocław, trener biznesu wrocław, biznes coach wrocławAnna Drabek - doświadczony Coach ACC

  • od 2006r. zajmuje się branżą szkoleniową w trakcie swojej kariery realizowała liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. współpraca w zakresie szkoleń z: Fortis Bank S.A., LEGO, NESTEA, Career Expo, Panek S.A., MoneyWay.pl itp. Współpracuje również z uczelniami wyższymi jako wykładowca Coachingu.

  • Prowadzi szkolenia oraz coachingi indywidualne w miejscu pracy klienta, lub w swoim gabinecie.


  • Pracuje zarówno z zarządami, jak i menedżerami 1. i 2. stopnia, oraz specjalistami, wspierając ich w rozwoju metod działania i komunikacji. 

  • Specjalizuje się w obszarach kierowania ludźmi, zarządzania przez cele, motywowania pracowników, komunikacji interpersonalnej, budowaniu zdrowej pewności siebie, wypalenia zawodowego. Prowadzi szkolenia m.in. z tematów: Jak sprawić by zespół grał do jednej bramki?; Wypalenie zawodowe (źródło, przyczyny, przeciwdziałanie); Wewnętrzny krytyk; Techniki komunikacji (w biznesie, zespole...).

  • Ma osobiste doświadczenie z zakresu skutecznego budowania zespołów pracowniczych. W 2006 rozpoczęła pracę w branży szkoleniowej, stworzyła od nowa cały dział, doceniania przez Zarząd Spółki już rok później została Kierownikiem Działu Szkoleń w CWPE S.A.. W 2010 roku otrzymała propozycję objęcia stanowiska Prezesa Zarządu w powstającej spółce szkoleniowej inwestora Rafała Czerkawskiego. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności w coachingu m.in.: poprzez rozumienie celów i misji przedsiębiorstw, motywacji pracowników, konsekwencje w działaniu, a także otwartość i poufność.  

  • Klienci szanują ją za konkretność, nie szablonowość, rozumienie zarówno procesów zarządczych, jak i celów pracowniczych, które nie zawsze są zbieżne.

  • Z pierwszego wykształcenia mgr inż. po Politechnice Wrocławskiej. Techniczne wykształcenie, daje mi kompleksowe postrzeganie, precyzję i umiejętność analizy problemów.

  • Posiada Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach. Autorka wielu programów rozwojowych, występuje jako ekspert dla m.in.: Onet Biznes, NaTemat, NESTEA, Magazyn Sukces, Oliwia, Newsweek.

  • Prowadzi www.JestesOK.pl

„Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Rozumiem też jakie tkwią w nas mechanizmy obronne, i jak ciężko je  przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.” 

 Anna Drabek
600-270-449   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REFERENCJEcoaching wrocław, Anna Drabek coach Wrocław , dobry i tani coach Wrocław , Anna Drabek coaching , Anna Drabek szkolenia


 

 

Referencje:

"...Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie."

Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel - wystawiono 14.04.2016

 

Referencje:

"Pani Anna Drabek prowadziła dla naszej spółki szkolenia indywidualne i executive coaching wśród członków zarządu. Prowadzone spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Możemy potwierdzić iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha."

Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Rozwoju Inwestycji LUMEN- wystawiono 13-05-2015

 

Referencje:

"...Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania "naprowadzających" pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani. Polecam Panią Annę Drabek jako coacha usprawniającego procesy zarządcze."

Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft - wystawiono 11-05-2015
 
 

Referencje:

"Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud. Zwłaszcza jeżeli będziecie mieć takiego przewodnika jak Anna Drabek."

Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A. - wystawiono 24-03-2015

 

Referencje:

"Współpracowaliśmy z Anną Drabek realizując program rozwojowy naszej firmy. Osobiście byłam zaangażowana we współpracę z coachem Anną Drabek. Coaching prowadzony przez Annę Drabek okazał się być bardzo skuteczną metodą, która pozwoliła nam zwiększyć efektywność i udoskonalić współpracę. Doceniam profesjonalizm, punktualność, słowność, zaangażowanie, kulturę osobistą, umiejętność złapania dystansu, poczucie humoru i dynamikę z jaką prowadzone były sesje coachingowe."

Lidia Homan, Prezes Zarządu Point - wystawiono luty 2015

 

Referencje:

"Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Sesje prowadzone były: sprawnie, dynamicznie, aktywnie, energiczne i zachowując wysoką jakość usługi. Realizowaliśmy wspólnie z Panią Anną sesje indywidualne dostosowane do naszych potrzeb. Pani Drabek wykazała się nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze."

Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity, wystawiono grudzień 2013

 

Referencje:

"Niezmiernie zmotywowana i ukierunkowana na cele. Zawsze dobrze zorganizowana i umiejąca efektywnie organizować innych. Swym zaangażowaniem stale motywowała do ciągłego doskonalenia się. Poprzeczkę swym następcom postawiła bardzo wysoko - niełatwo będzie ją zastąpić".

Bartosz Wolański - Prezes Zarządu Inkubator Naukowo Technologiczny Sp. z o.o.     - wystawiono 2012-10-05  (źródło: http://www.goldenline.pl/anna-drabek)

 

"Pani Anna Drabek:

związana jest z CWPE S.A. od 2006r., w tym czasie Pani Anna wyklarowała się jako lider (...) Pani Anna jest przedsiębiorcza i lojalna. Posiada umiejętności sprzedażowe oraz przywódcze a także szeroki punkt widzenia na strategię przedsiębiorstw i ich konstrukcję. (...) Panią Anie cechuje upartość w dążeniu do celów. Jestem przekonany, że Pani Ania osiągnie jeszcze nie jeden sukces zawodowy."

Rafał Czerkawski - Prezes Zarządu CWPE S.A.      - wystawiono we Wrocławiu, 2011-04-01

 

Referencje

"(...) Pani Anna Drabek była odpowiedzialna za organizację szkoleń, kontakty z naszą firmą i nadzór nad szkoleniami. Pani Anna wykazała się profesjonalizmem i fachowym podejściem do klienta. Jest ona osobą wartą polecenia ze względu na swoje zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz rzetelność, fachowość, terminowość i punktualność."

Radosław Boniecki - Dyrektor Linii Biznesowej Europejskiego Funduszy Leasingowego S.A.      - wystawiono we Wrocławiu, 2007-09-13

 

Dowiedz się również: Doświadczenie trenerskieWykształcenie, Kontakt

 

 

Kompetencje współczesnego menedżera opierają się przede wszystkim na umiejętnościach pracy z ludźmi. Do tego potrzebna jest wiedza z zakresu komunikacji, procesów grupowych, motywacji, wyciągania potencjału. Dlatego osoby zarządzające tak często korzystają z usług biznes coachingu lub korporacyjnego coachingu.

Aby wydobyć z ludzi to co w nich najlepsze, musimy wierzyć, że to w nich istnieje. Dobrze prowadzony coaching uwalnia ludzki potencjał  dla maksymalizowania efektów.